بازار فروش آمالگاماتور کپسولی دیجیتال

بازار فروش آمالگاماتور کپسولی دیجیتال

بازار فروش آمالگاماتور کپسولی دیجیتال

Blog Article

در زیر لیستی از دستگاه آمالگاماتور که مطابق برخی منابع معتبر، در صنایع دندانپزشکی محبوب هستند گردآوری شد. شرکت آزپت شما را در خرید انواع آمالگاماتور دندانپزشکی دام یاری می دهد. این دستگام در واقع یک میکسر است که در انواع مختلف کپسولی، پودری و کپسولی و مخزنی ساخته شده است. زمان آمالگام: این دستگاه هر نوع آمالگام کپسولی را در ۲۴ ثانیه میکس میکند. در اين نوع دستگاه ميزان پودر آمالگام متغير است، ولي مقدار جيوه هميشه ثابت است. آمالگاماتور دستگاهي است که در دندانپزشکي جهت ترکيب آمالگام (مواد پر کردن دندان) به همراه قابليت انتخاب واحد يا درصد ترکيب جيوه به منظور پرکردن محل پوسيدگي دندان از آن استفاده ميشود. این دستگاه انواع مختلفی دارد که یکی از آنها مدل کپسولی ست. حال که با آمالگاماتور و انواع مختلف آن آشنا شدید، ممکن است این سوال برایتان مطرح شود که چه آمالگاماتوری برایتان مناسب تر است. گاها ممکن است به دلیل از بین رفتن لرز گیرها، صدا و لرزش آمالگاماتور افزایش پیدا کندو به همین دلیل پیش از خرید، آمالگاماتور را روشن کرده و میزان صدا و لرزش آن را بسنجید. در کارخانه، پودر و جیوه را درون کپسول های پلاستیکی می ریزند که بین این دو بخش یک دیافراگم پلاستیکی وجود دارد که مانع از مخلوط شدن پودر و جیوه می شود. ​This da ta was g​ener at ed by GSA Articles᠎ Generat᠎or D​em over​si on!


به همین علت آمالگام به صورت پودر فاقد جیوه وجود دارد. حتما در صورت بروز مشکل با کارشناسان کار بلد تماس بگیرید تا ایرادهای آمالگاماتور دندان پزشکی شما را بر طرف کنند. اولین نکته ای که در خرید آمالگاماتور کپسولی از اهمیت بالایی برخوردار است ، دوشاخه آن است که از لحاظ کارایی بسیار پر کار است ، به همین دلیل شرکت ها و برند های معتبر در تولید آمالگاماتور جنس این دوشاخه را از آلیاژ های محکم و در عین حال منعطف انتخاب می کنند تا طول عمر بالاتری را برای دستگاه تولیدی خود ایجاد نمایند و احساس رضایتمندی را برای مشتریان خود فراهم آورند . در داخل دستگاه مخزن های مجزایی برای ریختن آمالگام و جیوه وجود دارند. بعد از این که به میزان مورد نظر آمالگام و جیوه را در قسمت های جداگانه قرار دادید با کمک دکمه و یا اهرمی که در دستگاه وجود دارد، درصد مورد نظر را انتخاب کنید.


آمالگاماتور کپسولی

هنگام جستجو برای بررسی و خرید آمالگاماتور، مهم است که تعدادی از ویژگی های موجود با این دستگاه ها را در نظر بگیرید. بر روی دستگاه تایمری وجود دارد که به وسیله آن می توان مدت زمان حرکت کپسول دستگاه را تعیین کرد. امکان پرداخت در محل برای سفارشهایی که از طریق باربری ، پست و تیپاکس ارسال here میشوند یا مبلغ آنها بیشتر از ده میلیون ریال است، وجود ندارد و لازم است پیش از ارسال، مبلغ اینگونه سفارشها تسویه شود. دارای سیستم حفاظت وایمنی :زمانی که درپوش محافظ باز میگردد،موتور ازحرکت خواهد ایستاد . پس از هر بار استفاده از آمالگاماتور، از برس مخصوصي که جهت تميزکردن داخل لوله و درپوش آمالگاماتور است، استفاده کنيد. دستگاه آمالگاماتور ترکیبی: در این نوع دستگاه پودر را داخل محفظه ای می ریزند. ابتدا آمالگام و جیوه را داخل مخزن هایشان می ریزند و با استفاده از اهرم یا کنترل کننده درصد ترکیب آن ها با هم را مشخص می کنند. شل شدن پيچهاي مخزن پودر و جيوه که باعث ميشود هنگام روشن بودن دستگاه، مقداري پودر و جيوه به داخل دستگاه و در نهايت به بيرون دستگاه منتقل شود. از این رو این امکان وجود دارد تا پودر آمالگام در مخزن خود فشرده و باعث عبور نکردن پودر آمالگام در لوله شود.


دستگاه آمالگاماتور دندانپزشکی

در هر دو امالگاماتور پودری و کپسولی از یک مواد و ترکیب استفاده میشود که به هنگام ترکیب پودر با جیوه به سرعت سفت میشود به همین خاطر دو نوع امالگاماتور وجود دارد که در نوع امالگاماتور پودری دو محفظه وجود دارد که در یک محفظه پودر آمالگام و در محفظه ی دیگر جیوه ریخته میشود. پس از تشخیص مقدار، این دو ماده با مقدار مشخص شده وارد همزن آمالگاماتور می شوند و با هم مخلوط می شوند. زمانی که این دستگاه روشن شد این دو ماده به نسبت 80 درصد پودر و twenty درصد جیوه با یکدیگر مخلوط می شوند. در اين نوع آمالگاماتور هر دو ويژگی دو دستگاه فوق را داريم. واضح است که با چرخش پیچ به سمت منفی آمالگام خروجی از دستگاه نرمتر می شود. اما با چرخش پیچ فوق الذکر به سمت مثبت میزان پودر بیشتری به داخل کپسول وارد می شود که باعث سفت تر شدن آمالگام می گردد.

Report this page